BEST 2X Faster Versions TOP10 - EN IYI 2 KAT HIZLANDIRILMIŞ KPOP PERFORMANSLARI - Allkpopin

New Day New Gifs New News!

Business

ads

30 Kasım 2017 Perşembe

BEST 2X Faster Versions TOP10 - EN IYI 2 KAT HIZLANDIRILMIŞ KPOP PERFORMANSLARI

WEEKLY IDOL BEST 2X FASTER VERSIONS  #TOP10 - WEEKLY IDOL 2 KAT HIZLANDIRILMIŞ EN IYI PERFORMANSLAR - #TOP10

2X Faster Version denilince akla ilk gelen her zaman Weekly Idol Programı gelmektedir. Kpop dünyasının en eğlenceli programlarından biridir. Hiç bir dekor kullanmadan sadece idolleri kullanarak koca dakikaların saniyeler gibi geçip gitmesini sağlamakta Weekly Idol. İki birbirinden komik sunucunun olduğu bazen 1 saati bulan bu programda çeşitli bölümler oluyor. Bu bölümlerden birisi de normal bir şarkının 2 kat hızlandırılmış halinde dans etmekle alakalı. Kpop sektörü zor danslarıyla ünlü olduğu düşünülürse normal hali yeteri kadar yorucu olan dansları 2 kat hızlandırmak insanı ne hale getirir siz düşünün. Birde bu esnada ortaya çıkan komiklikler işin çabası oluyor. Kendimce en güldüğüm bölümleri sizler için sıraladım. Son zamanlarda ki bölümlerden seçtim yani bu liste daha güncel yeni programlardan. Eski programlardaki komik hızlandırma bölümlerini de izleyip listeleyeceğim. Hadi bakalım fazla uzatmadan izlemeye başlayalım!

Weekly Idol - Epi: 285 - Bigbang (Daesung ve Top bence Weekly Idol'ün görebileceği en kaçık dansçılar olabilir. Oldukça eğlenceli bir bölümdü izlemenizi tavsiye ederim)

Weekly Idol - Epi:329 - Super Junior (Uzun zaman sonra SUJU'yu bir arada görmek hem şaşırtıcı hem sevindirici. Ama eminim dönüş hazırlıklarında bile bu kadar yorulmamışlardır. Weekly Idol baya bir terletti onları)

Weekly Idol - Epi:331 - Red Velvet (Kısa bir zaman önce geri dönüş yapmıştı kızlar ve bence dansları yeteri kadar hareketliydi. İki kat hızlandırmak da neymiş öyle dans etseler yeterdi be her seferinde ter attırıyorlar kızlara)

Weekly Idol - Epi:277 - Blackpink (Zaten çok zor bir kareografi üstüne üstlük yeni debut yapmışlar bir de arkalarından kovalayan varmış gibi dans ettirmeler falan. Vay delikanlı gönlüm vay :D)

Weekly Idol - Epi:327 - Twice (Çok fazla şirin kız konsepti seven biri değilim buna rağmen Likey şarkısını sevmeden edemedim. Şarkının anlamı ve kpop sektörüne olan göndermeleri hoşuma gitti. Umarım ileride bu konsepten biraz daha farklı bir alanda da çalışmalar yaparlar, başarılı olacaklarından eminim)

Weekly Idol - Epi:308 - Seventeen (Erkek gruplarının yaptığı danslar her zaman kız gruplarınkinden daha zor ve detaylı oluyor. Ee 2 kat hızlandırılmışı iki kat ter demek)

Epi:261 - Gfriend (Navillera şarkısını gerçekten çok seviyorum, oysa anlamına bir kez bile bakmadığım ama ritmini sevdiğim bir şarkı. Ama danslarını izleyince baya yorucu gelmişti gözüme ama hakkıyla dans ettiler mi ettiler!)

Epi:324 GOT7 (İzlerken yoruluyorsunuz varın gerisini siz düşünün. Bu nasıl danstır arkadaş!)


Epi:272 - Shinee (Sevdiğim bir grup, sevdiğim bir şarkı, sevdiğim komiklikler...)

Epi:317 - Sunmi (Gashina bu senenin hit şarkılarından biri oldu, hem dans hem müzik, hem sözler, hem müzik videosu ile adından bolca söz ettirdi. Ee şarkıyı Teddy yazar, Sunmi söyler, Lia Kim kareografisini yaparsa ortaya böyle bir şey çıkar değil mi!)


Best 2x Faster Version? En İyi Grup Sence Hangisi?
 
pollcode.com free polls

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Adsense