Why is Kpop so popular? Kpop Neden Bu Kadar Çok Seviliyor? - Allkpopin

New Day New Gifs New News!

Business

ads

19 Kasım 2016 Cumartesi

Why is Kpop so popular? Kpop Neden Bu Kadar Çok Seviliyor?


1. Kpop gruplarındaki erkek üyeler, standarların üzerinde yakışıklı ve bakımlı. Male members in Kpop groups are handsome and well-groomed on standards.


2. Kız gruplarındaki üyelerin hem fizikleri hem yüzleri hem de sesleri mükemmel! The members of the girls group have both physics, faces and voices perfect!

 3. Kpop müziği dünya standartlarından daha farklı bir yapıya sahip. Kendine has. Kpop music has a different structure than world standards. It's unique.4. Kpop grupları çok iyi dans ediyor. Hem erkek hem de kız idoller! Kpop idols dance very well!
5. Kpop'ta hem Korece hem de İngilizce beraber kullanılıyor. Farklı dillerin karışımı ilgi çekici bir etken! Kpop is used in both Korean and English. Mixture of different languages is an interesting factor!


6. Kpop müzik videoları son derece yaratıcı! Hayranlık uyandıran bir koreografi ve görsel çeşitliliğe sahipler. Music videos are extremely creative! They have an impressive choreography and visual diversity!7. Kpop müzik sektöründe idoller hayranlarla beraber büyüyor. Kendi hayatlarını konu alan reality showlar çekiyorlar. Bu da hayranların onlara daha fazla bağlanmasını sağlıyor. Idols in the music industry in Kpop grow up with fans. They are taking reality shows about their own lives. This allows the fans to connect to them more. 
Bigbang TV


8. Bir çok grup kendi şarkısını kendi yapıyor. Bu takdire şayan bir beceri. Sonuçta bir çok ünlü şarkıcı hala beste satın alıyor. Many groups make their own songs. It's a shining skill. After all, a lot of famous singers are still buying song.9. Gruplarda çeşitli yaş gruplarından oldukça fazla üye bulunuyor. Bir çok yakışıklı erkek ya da güzel kızdan oluştuğu içinde herkesin dikkatini çekebiliyorlar. There are many members from various age groups in groups. A lot of handsome boys or pretty girls can be attracted to everyone in it.
10. Kız ve erkek idoller genellikle renkli lens kullanır ve siz onları görünce aklınızı kaybedersiniz. Girls and boys idols often use colored lenses and when you see them lose your mind.
Sen vampir misin zalımın evladı! :D Are you a vampire?

11. BTS ve Bigbang gibi grupların MV'lerinde sık sık gizli mesajlar, olay örgüleri bulunur. Ve bu mesajları çözmeye çalışan hayranlar zaman içinde delirirler :D. In MVs of groups such as BTS and Bigbang, there are often hidden messages, event patterns. And the fans who try to solve these messages are deluded over time: DUmarım içeriği beğenmiş okurken keyif almışsınızdır! Yorum yapıp paylaşırsanız çok sevinirim. I'm sorry for my bad english. I hope you had fun while reading the content!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Adsense